Toras padovanotas 2021.03.01

Čipuotas

Dėmesio! Šiuo metu Marijampolėje trikojis yra…. Yra pas Globėją. Taip taip, ne kažkur šalikelėje, ne saugomas policijos, bet pas globėją namuose!!!

Kadangi jau atkreipiau jūsų dėmesį, tai susipažinkime 😉 . Pristatome jums truputėlį kitokį trikojį. Trikoįį, kuris neišrašys jums baudos, o netgi priešingai – praturtins jūsų namus, o jūs praturtinsite ne valstybės biudžetą, o mažo katinėlio širdelę. Vos pusės metukų katinėlis Toras (gimęs 2020 m. liepos pradžioje) ieško naujų tikrų namų. Gal ir gana griežtas vardas tokiam nuostabiam kačiukui, tačiau naujieji šeimininkai galės duoti naują, labiau tinkantį varduką 😉 . Katinėlis dar visai jaunutis, bet jau labai daug išgyveno per savo pūkuotą gyvenimėlį – patyrė kojytės traumą, ko pasekoje ją teko amputuoti, po to sekė šeiminko išdavystė, jį paprasčiausiai paliko užmigdyti, nes šeimininko meilė matuojama augintinio kojyčių skaičiumi … 🙁

Bet trauma nepadarė jo neįgaliu, gal tik kažkiek atsargesniu, nes

pasitikėti mumis, dvikojais jam kol kas šiek tiek sunkiau. Susigūžia vargškiukas ir susisuka į kamuoliuką, lyg ežiuku būtų gimęs, bet tinkamai paglosčius, mažiukas atsipalaiduoja, išsitiesia. O ypač drąsos padaugėja vakare, tada prasideda namų tyrinėjimai ir žaidimai. Bet nebijokite, jis ne triukšmadarys . Beje, Toras labai švelnaus, švaraus kailiuko, labai ramus ir į paglostymus atsako murkimu. Na o užuodus gardesnį kvapelį išgirsite ir jo meilų bei artistiškai gailų balselį 🙂 . Katinėlis jau nukirmintas, iškastruotas, paskiepytas kompleksine vakcina. Po operacijos žaizdelės sugijo idealiai. Žinoma, klausimų kils, taigi į keletą iškart atsakau:

-Taip, jis vaikšto ir bėgioja puikiai.

-Jam patinka žaisti.

-Geba šokinėti taip lyg turėtų visas 4 letenėles.

-Naudojasi kraiko dėžute idealiai.

Šiais laikais pilnas internetas vaizdo įrašų, kuriuose matome, kad gyvūnėliai su negalia gyvena pilnavertį gyvenimą. Tai nėra stabdis jam, ir neturėtų būti jums. Tad jei ieškote, ypatingo draugo sau, kurio netobulumas būtų tobulas, ši maža širdelė kaip tik jums!

Toras nuoširdžiai tiki Jūsų gerumu ir nekantriai laukia skambučio tel. 8 690 63279

Marijampolė

Kategorija:

Negalite priimti į namus?

Tai gal galite paremti!

Pavadinimas

Marijampolės gyvūnų
mylėtojų asociacija

Telefonas ir el.paštas

+370 640 64466
mgmasociacija@gmail.com

rekvizitai

Paramos gavėjo kodas: 151374175
Bankas Swedbank
LT 66 7300 0100 0234 0545
SWIFT kodas HABALT22
Banko kodas 73000

Sekite mus facebook