Miau padovanotas 2022.08.03

Esate pakvaišę dėl stalo įrankių, kaip pvz. šakutės, o gal mėgstate per šienapjūtę išlėkti į kaimuką ir pasportuoti dirbant su šake? Tuomet šis skelbimas laaaabai „į temą”, nes jums bus ŠAKĖS, kai įsimylėsite mūsų auksinį murkliuką vardu Miau 😃 . Išankstinis perspėjimas – mažasis Miau ne katė, jis greičiau kažkoks cūciko, katės ir šlapio lapo miksas : murkia, žaidžia ir laipioja visur kaip kačiukas, draugiškas, bendraujantis, meilus kaip šuniukas, bet kai jau prilimpa…. tai be šansų atsikratyti – miegot kartu, sėdėt kartu, iš kambario į kambarį kartu, valgyt irgi norėtų kartu, bet nevalia 🙂 . Žodžiu, prielipa kaip reta (Y) . Beje, vardą taip pat ne šiaip sau tokį gavo – ką jau ką, bet kalbėt tikrai mėgsta ne mažiau nei sekioti iš paskos 😃 .

Gyvenant su šituo mažu bambliu naujiems šeimininkams reikės valgyti daug vaisių ir daržovių kad nervų ląstelės išliktų stiprios, nes apie privatumą namuose, be „ryžo” persekiotojo kompanijos, bus galima pamiršti 😉 . Dėl šios priežasties naujų šeimininkų privalumas būtų namai, kuriuose jau gyvena laimingos katės (Y) . Prie jų jis taip pat akimirksniu prilimpa nebent jos labai piktos ir diiidelės, tuomet dar turi kokią valandžiukę laiko, o po to ir joms šakės 😃 . Panašu, kad Miau sutartų ir su draugišku šuneliu, gal ne tą pačią dieną, bet tikrai ir ne po metų 🙂 .

Taigi, daug neaušinam burnos (tiksliau nevarginam pirštų berašant), trumpai apie kačiuką Miau – gimęs 2022 m gegužės viduryje, gavęs vaistukų nuo vidaus ir išorės parazitų, paskiepytas kompleksine vakcina bei sučipuotas. Su šiuo kraičiu jis jau gali keliauti į naujus namus, tik va, žiūrėsim kaip greitai atsiras drąsuolių nebijančių įsimylėti tokį „šustrą mieliaką” 😃 . Telefono linija atvira, skambinkite tel. 8 690 63279 😉

Marijampolė

Kategorija:

Negalite priimti į namus?

Tai gal galite paremti!

Pavadinimas

Marijampolės gyvūnų
mylėtojų asociacija

Telefonas ir el.paštas

+370 640 64466
mgmasociacija@gmail.com

rekvizitai

Paramos gavėjo kodas: 151374175
Bankas Swedbank
LT 66 7300 0100 0234 0545
SWIFT kodas HABALT22
Banko kodas 73000

Sekite mus facebook