Kosma padovanota 2022.07.12.

Katytė Kosma gimusi ~2018 m, ramaus būdo, tvarkinga namuose, draugiška, gal kiek drovoka,bet dėl skanėstų tampa tikra meilūne 🙂 . Katytė sterilizuota, paskiepyta kompleksine vakcina, gavusi vaistukų nuo vidaus ir išorės parazitų bei sučipuota. Jei gali padovanoti jai namus, skambink tel. 8 690 63279

Marijampolė

Kačiukai užaugo ir rado namus, dabar laikas mamytei surasti namučius. Katytė paskiepyta kompleksine vakcina.

Misija įvykdyta 🙂 (Y) – paskutiniai mažyliai, besislėpę po Kauno g. kiosku, jau „sumedžioti” ir saugiai įkurti savanorės globoje (Y) . 2022.05.09 gavus pranešimą apie tarsi iš dangaus nukritusią katytę su mažyliais, savanorės nuvyko apžiūrėti situacijos ir ji pasirodė ne iš lengvųjų…. Šeimynėlė slėpėsi po kiosku, po kurio apačia pralindimas tėra tik katės dydžio gyvūnui 🙁 . Kadangi kačiukai saugojosi žmogaus, o tooookių mažų savanorių, kurie tilptų pro mažą plyšiuką, neturime, teko gerokai paplušėti, kol pavyko visus sugaudyti.

Lengviausia buvo su mamyte, nes ji buvusi naminukė, jauki ir mėgstanti paglostukus (Y) . Ji iš karto pradėjo meilintis ir su ja gana lengvai buvo susitarta dėl kelionės į laikiną globą 🙂 . Tuo pačiu pavyko sugauti ir vieną iš mažylių. Deje vakar tuom viskas ir pasibaigė – kiti pūkuotukai greitai sulindo į savo slėptuvę ir nebepasirodė 🙁

Dublis numeris du – šiandiena… Kartais pusryčius ir pietus savanoriams tenka išmainyti į benamiukų gaudymą… O kaip gi kitaip – ne pietūs rūpi, kai žinai, kad po nameliu miauksi dar vis nepagauti, išsigandę ir pasimetę trys maži kleckiukai, kurie ilgisi savo mamytės… Rankovės paraitotos ir jau per pietus du mazgiai buvo saugūs (Y)

O štai paskutinė mazgė kaip reikiant paerzino. Visą popietę slėpėsi, o vakare apsimetė, kad po kiosku niekas negyvena… Nepadėjo nei maistelis, nei telefonu leidžiami kačiukų garsai ir tik vėl atsivežus prieš tai sugautus du broliukus, ji atsiliepė į jų miaukimą ir išdrįso pasirodyti. Štai tada mažoji ir „susimovė” 😃 .

Taigi šio vakaro vakarienei – purvini delnai, nubalnoti keliai, ištrauktas pusšimtis erkių, vienas įkastas pirštas ir plačios šypsenos matant visą šeimyną jaukiai susiraičiusią prie katės-mamos 🙂 . Beje, šie ~4 savaičių mažiulėliai (trys katytės ir katinėlis) pasirodo ne tokie jau ir pasiutėliai – dar neįpusėjus jų kailiuko tikrinimo, pūkuotukai pamiršo visus šnypštimus, susilydė nuo smagių kutinėjimų ir pradėjo murkti. Tad pažadam, jog atsakingiems būsimiems šeiminininkams užauginsime fantastiškus pūkuočius 😃 (Y)

tel. 8 690 63279

Marijampolė

Kategorija:

Negalite priimti į namus?

Tai gal galite paremti!

Pavadinimas

Marijampolės gyvūnų
mylėtojų asociacija

Telefonas ir el.paštas

+370 640 64466
mgmasociacija@gmail.com

rekvizitai

Paramos gavėjo kodas: 151374175
Bankas Swedbank
LT 66 7300 0100 0234 0545
SWIFT kodas HABALT22
Banko kodas 73000

Sekite mus facebook