Dėdė rado globą

Labai, labai ačiū Irmai už Dėdei suteiktą globą! Vis tik stebuklų būna ir šuniukui pasisekė rasti žmogutį, kuris juo nuoširdžiai rūpinsis. Na o mes pasirūpinsime Dėdės tolimesniais poreikiais (Y)

Šunelio Dėdės šeimininkai taip ir neatsirado (šis nedidelio ūgio šuniukas buvo rastas 2022.03.30 Marijampolėje Kultūros centro aikštelėje), tad nors ir kaip mažai vilties turime, bet bandome jam ieškoti naujų namų – kartais juk nutinka stebuklų ir skelbimas pasiekia geros širdies žmogų, jei jis praskrieja tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje (Y) (Y) .
Taigi, truputį apie Dėdę – sulaukus garbaus amžiaus (spėjame, kad jam gali būti ~18 metelių) jį sugebėjo kažkas kažkaip tiesiog „pamesti”. Vietoje to, kad jis ramiai praleistų paskutinius likimo jam skirtus metus savo namuose, pažįstamoje aplinkoje, senoliui tenka patirti tai ko galbūt niekuomet dar neteko patirti… Nauji kvapai, nauji garsai, nauja aplinka, nauji žmonės, nauji uodeguoti „kambariokai”, kelionės automobiliu (važiavome skiepyti, čipuoti)… Bet Dėde didvyriškai visa tai atlaiko (Y) . Nors jis beveik aklas, bet gana neblogai orientuojasi naujoje aplinkoje, gal kiek sunkiau sekasi lipti laiptais ir gal ne visuomet iš pirmo karto pataiko įeiti pro duris, bet kalbinant ir su pavadėliu pakoreguojant kryptį jis įveikia visas kliūtis 🙂 . O ir psichologiškai bei fiziškai jaučiasi ženkliai geriau nei radimo metu – išėjus pasivaikščioti, jis noriai risnoja po kiemą, tyrinėja nosyte žolę, „čiupinėja” kiekvieną kelyje sutiktą daiktą, jau moka vizginti uodegėlę išgirdus pažįstamą balsą, paglosčius ir pakalbinus, sugeba taip meiliai priglausti savo galvelę ir taip ilgesingai pažvelgti į tave savo beveik nematančiu žvilgsniu… Net nejauti kaip kažkoks nedoras gumulas užspaudžia gerklę ir mintys nevaldomu uraganu sukasi galvojant apie benamiukų jausmus, susivėlusius į šiurkštų kamuolį jų išduotose širdutėse… Ir tą kamuolį reikės kažkam išnarplioti, kad jie pagaliau pasijaustų laimingi…
Ai, bet ką aš čia… Geriau kiekvienas savarankiškai įsijauskite į Dėdės padėtį ir pagalvokite, kaip ir kur jūs norėtumėte leisti savo dienas jo vietoje. Na, o dar geriau, paskambinkite tel. 8 690 63279 ir pasakykite, kad JŪSŲ širdis ir namai atviri šiam senoliui ! Karmos taškų už tokį šuneliui suteiktą džiaugsmą, jūs gausite tiek, kad net su trimis sunkvežimiais nepavešite 😉 (Y) . Tai kaip, ar tapsite Dėdei tuo, kuo nebuvo jo ankstesni „šeimininkai”?
Marijampolė

Kategorija:

Negalite priimti į namus?

Tai gal galite paremti!

Pavadinimas

Marijampolės gyvūnų
mylėtojų asociacija

Telefonas ir el.paštas

+370 640 64466
mgmasociacija@gmail.com

rekvizitai

Paramos gavėjo kodas: 151374175
Bankas Swedbank
LT 66 7300 0100 0234 0545
SWIFT kodas HABALT22
Banko kodas 73000

Sekite mus facebook