Čekis padovanotas 2021.01.29 (čipuotas)

Tirlim bam bam, tra lia lia lia, prisiekiu savo makaule – ko gero esu pozityviausias šuo Suvalkijoje 🙂 . O jei rimtai, tai esu jaunuolis, gimęs 2020 m kovo mėnesį, linksmas, žaismingas cucikėlis, kuriam labai reikia tikrų namų ir mylinčios šeimos 😉 . Ieškau nemėgstančių nuobodžiauti žmonių, kurie pasiruošę kartu su mainimi bėgioti, dūkti, šėlti, na ir žinoma, mokintis. Šiaip tai aš daug ką jau moku – mylėti moku, džiaugtis moku, klausyti, vaikščioti su pavadėliu, skaniai pavalgyti, gamtinius reikaliukus atlikti lauke taip pat moku, net jau spėjau išmokti komandą „sėsti”, „negalima” bei visuomet šaukiamas atbėgu (Y) . Na o labiausiai moku bėgioti. Ką jau ką, bet išėjęs į lauką šėlioju, kad net ausys raitojasi 😃 . Tad jei tu toks biškiuką prie sporto, būtų visai fantastiška kartu leisti laiką 😉 . Beje, puikiai sutariu su katėmis, manau, patiktų ir kultūringai besielgiančių vaikiukų kompanija, na o bendravime su šunimis dar neturiu ką pasakyti, nes pas globėją aš toks kačių karalius jaučiuosi, daugiau šuniukų nėra 😃 . Bet sakė, kad aš geras šuo, tad turėčiau sutarti ir su draugiškais gentainiais (Y)
Aaaa, dar globėja sakė, kad nepamirščiau parašyti, kad aš jau gavau vaistukų nuo vidaus ir išorės parazitų, kad jau paskiepytas kompleksine vakcina, kastruotas. Ir kad esu nedidelis, toks link vidutinio ūgio šuneliokas, sveriu 9,5 kg.
Tai va, lyg ir viskas. Galėčiau dar pasakot ir pasakot, bet geriau vieną kartą pamatyt, nei 10 kartų perskaityt 🙂 . Taigi, laukiu skambučio tel. 8 690 63279. Tik dėl visa ko primenu – aš kambarinis 😉
Marijampolė

Kategorija:

Negalite priimti į namus?

Tai gal galite paremti!

Pavadinimas

Marijampolės gyvūnų
mylėtojų asociacija

Telefonas ir el.paštas

+370 640 64466
mgmasociacija@gmail.com

rekvizitai

Paramos gavėjo kodas: 151374175
Bankas Swedbank
LT 66 7300 0100 0234 0545
SWIFT kodas HABALT22
Banko kodas 73000

Sekite mus facebook